Konkurs na edukacyjne Turnusy Uśmiechu

7 października 2019

Ruszył konkurs na edukacyjne Turnusy Uśmiechu! Zgłoś swój pomysł.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na edukacyjne Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe kolonie dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na pomysły szkół czekamy do 29 października 2019 r.

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Celem konkursu jest realizacja najciekawszych pomysłów na kolonie dla dzieci ze środowisk o trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Fundacja oferuje miejsce, przejazd grupy i pokrywa koszty całego pobytu. Wnioskujący zgłasza swój pomysł oraz zobowiązuje się do jego realizacji. Zorganizowanie grupy (od 40 do 50 osób) oraz zapewnienie kadry opiekunów i wychowawców należy do wnioskującego.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wnioskodawcą może być tylko szkoła publiczna, która jest szkołą podstawową lub zespół szkół do którego należy szkoła podstawowa lub zespół szkolno-przedszkolny albo szkoła niepubliczna, która jest szkołą społeczną prowadzoną przez osobę prawną taką jak fundacja lub stowarzyszenie. 

Wnioskodawcą nie może być jednostka ani szkoła, która uczestniczyła w turnusach organizowanych przez Fundację ING Dzieciom w latach 2017 - 2019 i/lub została zakwalifikowana do udziału w innym Turnusie Uśmiechu w roku 2020. 

Termin składania wniosku upływa 29 października 2019 r. o godz. 12:00 (w południe).

W konkursie na kolonie do wygrania są 3 turnusy:

  • 24 lutego - 6 marca 2020 r.
  • 9 marca - 20 marca 2020 r. 
  • 23 marca - 3 kwietnia 2020 r. 

Zapraszamy na podstronę programu i do zapoznania się ze szczegółami naszego konkursu.