Wyniki konkursu na zimowiska w 2020 r.

19 października 2019

Ogłaszamy wyniki konkursu na zimowe Turnusy Uśmiechu w 2020 r.

Na zimowiska w 2020 roku zapraszamy następujące organizacje, które przedstawiły najciekawsze pomysły na połączenie wypoczynku i edukacji oraz promujące aktywność i postawy prospołeczne wśród dzieci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przysłane wnioski.

Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny, Chorzów, woj. śląskie

„Hanysy w drodze – kierunek: lepsze jutro” – Stowarzyszeniu przyświeca cel poprawy funkcjonowania dzieci w ich rodzinach oraz środowisku lokalnym. Organizatorzy zaplanowali na czas turnusu socjoterapię z zastosowaniem dramy, treningu umiejętności społecznych, zajęć profilaktycznych oraz psychoedukacji.

13 - 24 stycznia 2020 r.

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy, woj. świętokrzyskie

„Uśmiechnij się zimą, uśmiechnij każdego dnia :)” – Organizatorzy turnusu planują pracować nad rozwijaniem u dzieci umiejętności społecznych i budować w nich wiarę we własne możliwości. Dzieci poznają nowy dla nich region Polski, dowiedzą się jak zdrowo i aktywnie spędzać czas, przemierzając szlaki górskie z mapą.
27 stycznia - 7 lutego 2020 r.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej, Placówka Wsparcia Dziennego „Dziecięca Kraina”, Biesiekierz, woj. zachodniopomorskie

„Wieś znad morza do Wisły podąża” – Celem turnusu ma być zintegrowanie się grupy. Dzieci wezmą udział w zadaniach projektowych, w których wspólnie będą zdobywać wiedzę o nieznanym im wcześniej regionie. Organizatorzy pragną wyrobić u dzieci wrażliwość na piękno przyrody i poczucie odpowiedzialności za środowisko.
10 - 21 lutego 2020 r.

Więcej o konkursie