11 czerwcacze 2021

Warsztaty OD DESKI DO DESKI

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat i młodzież w wieku od 11 do 14 lat na warsztaty online o tajnikach tworzenia książek! Do zobaczenia w środę 16 czerwca na facebooku.

Zobacz więcej
1 czerwcacze 2021

OD DESKI DO DESKI - Konkurs dla dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat do udziału w konkursie na najpiękniejszą, najoryginalniejszą, własnoręcznie wykonaną książkę! Mamy też dla Was zaplanowane warsztaty o tym, jak zaprojektować i wykonać książkę od deski do deski.

Zobacz więcej
23 kwietniakwi 2021

"Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli”

Wczoraj świętowaliśmy Dzień Ziemi, a dzisiaj - 23. kwietnia Dzień Książki. To nagromadzenie wyjątkowych okazji chcemy uczcić ogłoszeniem premiery „Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli” autorstwa Justyny Bednarek z ilustracjami Joanny Czaplewskiej.

Zobacz więcej
16 kwietniakwi 2021

Dzieci zmieniają nam logo!

Fundacja ING Dzieciom kończy 30 lat. Z tej okazji oddajemy dziś przestrzeń swojego znaku firmowego dzieciom i młodzieży.

Zobacz więcej
2 kwietniakwi 2021

"Kocham być mamą swojej córki"

Z panią Iwoną, mamą Kai - 18-letniej dziewczyny w spektrum autyzmu, rozmawia Daria Jaworska.

Zobacz więcej
21 marcamar 2021

„Mamo, nie zawsze można wygrywać…”

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa rozmawiamy z panią Zofią Nowak, mamą Piotra, który urodził się z zespołem Downa.

Zobacz więcej
19 marcamar 2021

Darowizny na walkę z COVID-19 - odliczenia w PIT

Darczyńcy, którzy w zeszłym roku przekazali za pośrednictwem Fundacji ING Dzieciom darowizny na wsparcie szpitali w walce z COVID-19, mogą skorzystać z ulgi podatkowej.

Zobacz więcej
22 lutegolut 2021

Praca w Fundacji ING Dzieciom

Fundacja ING Dzieciom wspiera rozwój, edukację i samodzielność dzieci i młodzieży poprzez autorskie programy fundacji i wolontariat pracowniczy ING. Jeżeli chcesz z nami realizować misję fundacji i masz pomysły, jak rozwijać jej działania, zapraszamy do naszego zespołu!

Zobacz więcej
19 styczniasty 2021

Podsumowanie naszych działań w 2020 roku

W roku 2020 pomagaliśmy dzieciom w nauce zdalnej i szpitalom w ich walce z pandemią COVID-19, ale nie tylko. Mimo że ośrodek w Wiśle musieliśmy zamknąć na kilka miesięcy, zrobiliśmy dużo, aby wesprzeć dzieci w tym trudnym czasie. Dzięki zaangażowaniu społeczności ING i naszym partnerom nie zwolniliśmy ani na chwilę. Pokazaliśmy, że razem potrafimy mobilizować się i otwierać serca dla innych.

Zobacz więcej
21 grudniagru 2020

Zamknij oczy, opowiem Ci bajkę.

Zamknij oczy, opowiem Ci bajkę. Od tych słów zaczyna się wzruszające opowiadanie pani Dominiki Paczkowskiej - Pod skrzydłami aniołów, które publikowaliśmy już na naszej stronie. Warto sobie je przypomnieć w tym wyjątkowym bożonarodzeniowym czasie. Pamiętajcie - anioły są wśród nas!

Zobacz więcej