20 listopadalis 2020

Edukacja włączająca. 5 prostych zasad na WF

Zajęcia WF to dla dzieci powinna być zabawa, zdrowa porcja aktywności fizycznej i nauka pracy w zespole. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym przedstawiamy pięć sposobów na udaną lekcję WF dla wszystkich dzieci. Eksperckich rad udziela Barbara Ragankiewicz, fizjoterapeutka i rehabilitantka dzieci z niepełnosprawnościami.

Zobacz więcej
16 październikapaź 2020

Wyniki konkursu na zimowiska

Na zimowiska, które odbędą się w 2021 roku, zapraszamy:

Zobacz więcej
25 wrześniawrz 2020

Poznaj świat, odkryj siebie!

Wspomnienia z kolonii 2020, na których gościliśmy dzieci z Wodzisławia Śląskiego Augustowa i Osieka

Zobacz więcej
16 wrześniawrz 2020

Pomarańczowa Siła wraca do gry!

Wznawiamy olimpijską edycję programu Pomarańczowa Siła, w którym zachęcamy dzieci z niepełnosprawnościami do uprawiania sportu. Szkoły, organizacje i kluby biorące udział w zabawie otrzymują sprzęt sportowy, a najaktywniejszych finalistów nagradzamy wspólnymi treningami z ambasadorami: Alicją Jeromin, Marcinem Ryszką i Michałem Polem.

Zobacz więcej
7 wrześniawrz 2020

Konkurs na zimowiska

Zapraszamy do udziału w konkursie na zimowe Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe pobyty dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na Państwa pomysły czekamy do 29 września 2020 r.

Zobacz więcej
4 wrześniawrz 2020

Podsumowanie Turnusów Uśmiechu 2017-2019

„Mi się podobało, że wyjeżdżaliśmy na różne wycieczki, były miłe panie, piękne pokoje. Pięknie było i super.” – to jedna z odpowiedzi dzieci, które były u nas na Turnusie Uśmiechu w ostatnich trzech latach. Zdecydowana większość z 3220 osób, które gościliśmy w ośrodku Fundacji ING Dzieciom w Wiśle bardzo wysoko ocenia nasz program. Zapraszamy do lektury Raportu.

Zobacz więcej
22 lipcalip 2020

Działamy – nie czekamy. Jak Fundacja ING Dzieciom pomaga w czasie pandemii?

Program grantowy dla szkół i organizacji, wsparcie 20 szpitali, e-wolontariat – to nasze nowe działania związane z pandemią COVID-19. Dziś podsumowujemy te kilka miesięcy w Fundacji ING Dzieciom.

Zobacz więcej
20 lipcalip 2020

Praca w Fundacji ING Dzieciom

Fundacja ING Dzieciom wspiera rozwój, edukację i samodzielność dzieci i młodzieży poprzez autorskie programy fundacji i wolontariat pracowniczy ING. Jeżeli chcesz z nami realizować misję fundacji i masz pomysły, jak rozwijać jej działania, zapraszamy do naszego zespołu!

Zobacz więcej
13 lipcalip 2020

Ponad 2 mln złotych przekazaliśmy na ochronę zdrowia

Wspólnie z ING Bankiem Śląskim 30 czerwca zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na ochronę zdrowia. Razem z klientami i pracownikami ING zebraliśmy ponad 2 mln złotych! Fundusze z przelewów dobroczynnych trafiły już do wybranych placówek medycznych.

Zobacz więcej
9 lipcalip 2020

Wyniki konkursu plastycznego KORONTANNA

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego KORONTANNA!

Zobacz więcej