5 styczniasty 2022

Ogłaszamy wyniki konkursu na edukacyjny Turnus Uśmiechu

Turnusy edukacyjne skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych, mieszczących się na ubogich terenach wiejskich albo miejskich o wysokim stopniu zagrożenia wykluczeniem społecznym.

Zobacz więcej
24 grudniagru 2021

Przyjmijcie od nas życzenia NAJFAJNIEJSZEJ GWIAZDKI 🎄 i dobroci prosto z serca na każdy dzień nowego roku!

Przyjemnie jest dostawać prezenty, ale jeszcze milej obdarowywać. Jeśli szukacie dobrych dla naszej planety 🧡🌏 pomysłów na prezent, znajdziecie je w książce "Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli".

Zobacz więcej
2 grudniagru 2021

Ogłaszamy konkurs na Edukacyjny Turnus w Wiśle!

Kilka razy w roku Fundacja ING Dzieciom ogłasza otwarty konkurs na wyjazd dla grupy dzieci wraz z wychowawcami w rejon Beskidu Śląskiego. Zwycięzcy otrzymają od nas 12-dniowy bezpłatny pobyt w fundacyjnym ośrodku w Wiśle.

Zobacz więcej
9 listopadalis 2021

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek na Targach Książki w Katowicach

W tym roku razem z ING Bankiem Śląskim wydaliśmy wyjątkową książkę o ekologii. Zapraszamy Was na spotkanie z "Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli" i jej autorką - lubianą przez wszystkie dzieci Justyną Bednarek. Szukajcie nas na Targach Książki w Katowicach, które odbędą się w dniach 12-14.11.21.

Zobacz więcej
2 listopadalis 2021

Moje Środowisko - nowy konkurs grantowy dla wolontariuszy ING

W tym roku Fundacja ING Dzieciom wspólnie z ING Bankiem Śląskim utworzyła fundusz o wartości 300 tysięcy złotych na nowy konkurs wolontariacki dedykowany projektom na rzecz ochrony klimatu. To część działań wpisanych w Deklarację Ekologiczną ING 2021.

Zobacz więcej
14 październikapaź 2021

"Turnusy Uśmiechu”, czyli jak z sukcesem wymyślić, przygotować i zorganizować rozwijające wyjazdy dla dzieci

Podręcznik dla nauczycieli i wychowawców, który napisaliśmy na podstawie doświadczeń ponad 260 Turnusów Uśmiechu.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

konkurs grantowy "Dobry Pomysł 2021" dla wolontariuszy ING

W ING każdy może przeznaczyć w ciągu roku 8 godzin czasu pracy na wolontariat. Możliwość taką gwarantuje regulamin pracy. W strategii ING stawiamy na ekologię, edukację, w tym edukację finansową oraz włączanie w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami. Najlepsze są akcje, które odpowiadają na potrzeby beneficjentów.

Zobacz więcej
22 wrześniawrz 2021

Konkurs na zimowiska 2022 w Fundacji ING Dzieciom

Zapraszamy do udziału w konkursie na zimowe Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe pobyty dla grupy w ośrodku Fundacji w Wiśle. Na Państwa pomysły czekamy do 08 października 2021 r.

Zobacz więcej
16 sierpniasie 2021

Pakujemy Pomarańczowe Plecaki

Koniec wakacji to w ING Banku Śląskim czas charytatywnej zbiórki Pomarańczowy Plecak. Co roku pracownicy banku wspierają setki dzieci, które potrzebują pomocy, żeby dobrze zacząć nowy rok szkolny. W tym roku my także włączamy się do akcji.

Zobacz więcej
31 lipcalip 2021

Wyniki konkursu plastycznego OD DESKI DO DESKI

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego OD DESKI DO DESKI!

Zobacz więcej