30 lipcalip 2019

Rodzinka jest dobra na wszystko!

To był pierwszy tego typu turnus w historii naszej fundacji i jeden z nielicznych w kraju.

Zobacz więcej
11 lipcalip 2019

Nowi członkowie zespołu Fundacji ING Dzieciom

Miło nam poinformować, że do zespołu Fundacji ING Dzieciom dołączyły dwie osoby.

Zobacz więcej
2 lipcalip 2019

Samodzielni i aktywni w Wiśle

Łuków leży na pograniczu Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny. Teren piękny, choć płaski. Wakacje w Wiśle to była odmiana!

Zobacz więcej
1 czerwcacze 2019

Dotknij sztuki

Sztuka współczesna nie musi być niezrozumiała, nieprzystępna i nudna, a jej wystawa może być przestrzenią do eksperymentowania.

Zobacz więcej
31 majamaj 2019

Znamy zwycięzców konkursu

Ogłaszamy zwycięzców konkursu na turnusy edukacyjne, które odbędą się jesienią 2019 roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszone pomysły.

Zobacz więcej
13 majamaj 2019

„Neuro-Różnorodni - O autyzmie z różnych perspektyw” - nagranie

W przeddzień Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowaliśmy spotkanie pt. „Neuro-Różnorodni. O autyzmie z różnych perspektyw”. Na naszym kanale na youtube prezentujemy nagrania prezentacji z naszego spotkania.

Zobacz więcej
23 kwietniakwi 2019

Fundacja ING Dzieciom partnerem najnowszego numeru „Kosmosu dla Dziewczynek”

Kosmos jest pełny świetnych inicjatyw! Miło nam poinformować, że Fundacja ING Dzieciom jest partnerem najnowszego numeru (10) magazynu „Kosmos dla Dziewczynek”, którego tematem jest bogactwo.

Zobacz więcej
16 kwietniakwi 2019

Wystartował konkurs na turnusy edukacyjne!

Do 7 maja 2019 r. do godz. 12:00 szkoły podstawowe i placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, mogą wziąć udział w konkursie na pomysły na bezpłatne 12-dniowe turnusy edukacyjne.

Zobacz więcej
12 kwietniakwi 2019

Praca w Fundacji ING Dzieciom

Fundacja ING Dzieciom wspiera rozwój, edukację i samodzielność dzieci i młodzieży poprzez autorskie programy fundacji i wolontariat pracowniczy ING. Jeżeli chcesz z nami realizować misję fundacji i masz pomysły, jak rozwijać jej działania, zapraszamy do naszego zespołu! Obecnie prowadzimy rekrutację na dwa stanowiska.

Zobacz więcej
12 kwietniakwi 2019

Znamy zwycięzców konkursu na turnusy terapeutyczne!

Na turnusy terapeutyczne jesienią 2019 roku zapraszamy ośrodki, które przedstawiły najciekawsze pomysły na zajęcia terapeutyczne i integrację społeczną dzieci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłoszone pomysły.

Zobacz więcej