16 kwietniakwi 2021

Dzieci zmieniają nam logo!

Fundacja ING Dzieciom kończy 30 lat. Z tej okazji oddajemy dziś przestrzeń swojego znaku firmowego dzieciom i młodzieży.

Zobacz więcej
2 kwietniakwi 2021

"Kocham być mamą swojej córki"

Z panią Iwoną, mamą Kai - 18-letniej dziewczyny w spektrum autyzmu, rozmawia Daria Jaworska.

Zobacz więcej
21 marcamar 2021

„Mamo, nie zawsze można wygrywać…”

Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa rozmawiamy z panią Zofią Nowak, mamą Piotra, który urodził się z zespołem Downa.

Zobacz więcej
19 marcamar 2021

Darowizny na walkę z COVID-19 - odliczenia w PIT

Darczyńcy, którzy w zeszłym roku przekazali za pośrednictwem Fundacji ING Dzieciom darowizny na wsparcie szpitali w walce z COVID-19, mogą skorzystać z ulgi podatkowej.

Zobacz więcej
22 lutegolut 2021

Praca w Fundacji ING Dzieciom

Fundacja ING Dzieciom wspiera rozwój, edukację i samodzielność dzieci i młodzieży poprzez autorskie programy fundacji i wolontariat pracowniczy ING. Jeżeli chcesz z nami realizować misję fundacji i masz pomysły, jak rozwijać jej działania, zapraszamy do naszego zespołu!

Zobacz więcej
19 styczniasty 2021

Podsumowanie naszych działań w 2020 roku

W roku 2020 pomagaliśmy dzieciom w nauce zdalnej i szpitalom w ich walce z pandemią COVID-19, ale nie tylko. Mimo że ośrodek w Wiśle musieliśmy zamknąć na kilka miesięcy, zrobiliśmy dużo, aby wesprzeć dzieci w tym trudnym czasie. Dzięki zaangażowaniu społeczności ING i naszym partnerom nie zwolniliśmy ani na chwilę. Pokazaliśmy, że razem potrafimy mobilizować się i otwierać serca dla innych.

Zobacz więcej
21 grudniagru 2020

Zamknij oczy, opowiem Ci bajkę.

Zamknij oczy, opowiem Ci bajkę. Od tych słów zaczyna się wzruszające opowiadanie pani Dominiki Paczkowskiej - Pod skrzydłami aniołów, które publikowaliśmy już na naszej stronie. Warto sobie je przypomnieć w tym wyjątkowym bożonarodzeniowym czasie. Pamiętajcie - anioły są wśród nas!

Zobacz więcej
10 grudniagru 2020

Sportowe sukcesy dzieci z niepełnosprawnościami

Sport to dla nich wolność, pokonywanie słabości, walka ze stereotypami, a przede wszystkim jeden z najważniejszych aspektów życia. Zapraszamy do lektury artykułu.

Zobacz więcej
20 listopadalis 2020

Edukacja włączająca. 5 prostych zasad na WF

Zajęcia WF to dla dzieci powinna być zabawa, zdrowa porcja aktywności fizycznej i nauka pracy w zespole. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym przedstawiamy pięć sposobów na udaną lekcję WF dla wszystkich dzieci. Eksperckich rad udziela Barbara Ragankiewicz, fizjoterapeutka i rehabilitantka dzieci z niepełnosprawnościami.

Zobacz więcej
16 październikapaź 2020

Wyniki konkursu na zimowiska

Na zimowiska, które odbędą się w 2021 roku, zapraszamy:

Zobacz więcej