9 listopadalis 2021

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek na Targach Książki w Katowicach

W tym roku razem z ING Bankiem Śląskim wydaliśmy wyjątkową książkę o ekologii. Zapraszamy Was na spotkanie z "Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli" i jej autorką - lubianą przez wszystkie dzieci Justyną Bednarek. Szukajcie nas na Targach Książki w Katowicach, które odbędą się w dniach 12-14.11.21.

Zobacz więcej
2 listopadalis 2021

Moje Środowisko - nowy konkurs grantowy dla wolontariuszy ING

W tym roku Fundacja ING Dzieciom wspólnie z ING Bankiem Śląskim utworzyła fundusz o wartości 300 tysięcy złotych na nowy konkurs wolontariacki dedykowany projektom na rzecz ochrony klimatu. To część działań wpisanych w Deklarację Ekologiczną ING 2021.

Zobacz więcej
14 październikapaź 2021

"Turnusy Uśmiechu”, czyli jak z sukcesem wymyślić, przygotować i zorganizować rozwijające wyjazdy dla dzieci

Podręcznik dla nauczycieli i wychowawców, który napisaliśmy na podstawie doświadczeń ponad 260 Turnusów Uśmiechu.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

konkurs grantowy "Dobry Pomysł 2021" dla wolontariuszy ING

W ING każdy może przeznaczyć w ciągu roku 8 godzin czasu pracy na wolontariat. Możliwość taką gwarantuje regulamin pracy. W strategii ING stawiamy na ekologię, edukację, w tym edukację finansową oraz włączanie w życie społeczne osób z niepełnosprawnościami. Najlepsze są akcje, które odpowiadają na potrzeby beneficjentów.

Zobacz więcej
22 wrześniawrz 2021

Konkurs na zimowiska 2022 w Fundacji ING Dzieciom

Zapraszamy do udziału w konkursie na zimowe Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe pobyty dla grupy w ośrodku Fundacji w Wiśle. Na Państwa pomysły czekamy do 08 października 2021 r.

Zobacz więcej
16 sierpniasie 2021

Pakujemy Pomarańczowe Plecaki

Koniec wakacji to w ING Banku Śląskim czas charytatywnej zbiórki Pomarańczowy Plecak. Co roku pracownicy banku wspierają setki dzieci, które potrzebują pomocy, żeby dobrze zacząć nowy rok szkolny. W tym roku my także włączamy się do akcji.

Zobacz więcej
31 lipcalip 2021

Wyniki konkursu plastycznego OD DESKI DO DESKI

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego OD DESKI DO DESKI!

Zobacz więcej
29 lipcalip 2021

Zmiany w Fundacji ING Dzieciom

Informujemy, że od 1 sierpnia zmienia się skład Zarządu Fundacji ING Dzieciom.

Zobacz więcej
11 czerwcacze 2021

Warsztaty OD DESKI DO DESKI

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat i młodzież w wieku od 11 do 14 lat na warsztaty online o tajnikach tworzenia książek! Do zobaczenia w środę 16 czerwca na facebooku.

Zobacz więcej
1 czerwcacze 2021

OD DESKI DO DESKI - Konkurs dla dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat do udziału w konkursie na najpiękniejszą, najoryginalniejszą, własnoręcznie wykonaną książkę! Mamy też dla Was zaplanowane warsztaty o tym, jak zaprojektować i wykonać książkę od deski do deski.

Zobacz więcej