Dziś ruszają „Młodzi Przedsiębiorczy"

6 listopada 2017

Dziś ruszają „Młodzi Przedsiębiorczy” – program Centrum Edukacji Obywatelskiej, realizowany we współpracy z ING Bankiem Śląskim i Fundacją ING Dzieciom.

Program edukacyjny „Młodzi Przedsiębiorczy” to praktyczna i innowacyjna nauka przedsiębiorczości dla młodzieży. Do Programu zgłosiły się już 132 zespoły uczniowskie z całej Polski. Przez kilka miesięcy kursu online uczestnicy poznają zagadnienia, z jakimi na co dzień spotykają się przedsiębiorcy, dowiedzą się, jak funkcjonuje nowoczesna i odpowiedzialna firma, jak zbudować i utrzymać zespół. Następnie w oparciu o własne pomysły i badania potrzeb, uczniowie zaplanują założenie własnej firmy lub inicjatywy społecznej. Fundacja ING Dzieciom jako partner programu, współtworzy najnowszą edycję „Młodych Przedsiębiorczych”. Wspólnie z CEO i ING przygotowaliśmy program, który mamy nadzieję, pozwoli na rozwinięcie kreatywności uczniów, zmotywuje i da im narzędzia do realizacji własnych pomysłów. Trzymamy kciuki za wszystkich uczniów, nauczycieli i mentorów zaangażowanych w Program!
Więcej o „Młodych Przedsiębiorczych” można przeczytać na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej: https://przedsiebiorczy.ceo.org.pl/