Trwa konkurs na turnusy edukacyjne!

16 października 2018

Czekamy na ciekawe pomysły na bezpłatne 12-dniowe "zielone szkoły" w Wiśle!

Fundacja ING Dzieciom od trzynastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Trwający obecnie nabór dotyczy turnusów edukacyjnych, inaczej zwanych zielonymi szkołami. Do 31 października 2018 r. szkoły podstawowe i placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, mogą wziąć udział w konkursie na pomysły na 12-dniowe turnusy edukacyjne. Ważne, aby dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności.

Nagrodą w konkursie jest udział  50-cio osobowej grupy uczniów wraz z kadrą pedagogiczno-wychowawczą w 12-dniowym turnusie edukacyjnym i realizacja własnego programu dydaktyczno-wychowawczego. Koszt turnusu pokrywa Fundacja ING Dzieciom.

Turnusy odbędą się w następujących terminach:

  • od 25 lutego do 8 marca 2019 r.
  • od 11 marca do 22 marca 2019 r.
  • od 25 marca do 5 kwietnia 2019 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znaleźć można na naszej stronie internetowej: https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/turnusy-usmiechu/aktualny-konkurs-turnus-edukacyjny.

Zachęcamy do udziału w konkursie!