Świętujemy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu premierą wyjątkowych Poradników!

2 kwietnia 2024

Z wielką radością przedstawiamy dwie unikalne publikacje autorstwa Katarzyny Makulec : "Poradnik dla nauczycieli. Praca z dziećmi w spektrum autyzmu" oraz "Poradnik dla rodziców dzieci w spektrum autyzmu", które są kontynuacją rozpoczętej przy książce „Kosmita” współpracy Fundacji ING Dzieciom i Fundacji SYNAPSIS.

 

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu!

Z tej okazji mamy dla Was dwie wyjątkowe publikacje autorstwa Katarzyny Makulec : "Poradnik dla nauczycieli. Praca z dziećmi w spektrum autyzmu" oraz "Poradnik dla rodziców dzieci w spektrum autyzmu", które są kontynuacją rozpoczętej przy książce „Kosmita” współpracy Fundacji ING Dzieciom i Fundacji SYNAPSIS. Publikacje są bezpłatne, aby pobrać je bezpłatnie na swoje urządzenie wystarczy kliknąć w link. 

Napisany przez Roksanę Jędrzejewską-Wróbel i zilustrowany przez Jonę Jung „Kosmita” znalazł specjalne miejsce w sercach czytelników i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od dnia premiery w 2008 roku. Dzisiaj robimy kolejny duży krok w stronę lepszego zrozumienia potrzeb dzieci w spektrum autyzmu.