Podopieczni naszej Fundacji ING Dzieciom wrócili do Ukrainy 💙💛

4 lipca 2024

Ciężko nam się rozstawać. Na pewno będziemy tęsknić!

 

Drodzy Przyjaciele naszej Fundacji ING Dzieciom!

Decyzją władz Ukrainy, dzieci z domu dziecka w Zaporożu, którymi opiekowaliśmy się od ponad 2 lat w ośrodku w Wiśle, wróciły do swojego kraju. Nie ukrywamy, że dla nas to emocjonująca chwila! Ciężko nam się rozstawać i na pewno będziemy tęsknić.

Jako zespół Fundacji ING Dzieciom, a szczególnie nasza kadra z ośrodka – stworzyliśmy dzieciom bezpieczne warunki do nauki, rozwoju i beztroskiej zabawy. Na naszych oczach dzieci zmieniły się, odkryły w sobie różne talenty, nauczyły się nowych rzeczy i poznały ciekawe miejsca.

Chcemy podziękować wszystkim Pracownikom ING i Wolontariuszom ING, którzy od samego początku nas wspierali, angażowali się w zbiórki i inne akcje pomocowe na rzecz naszych podopiecznych (np. Pomarańczowy Plecak czy List do Św. Mikołaja), często odwiedzali dzieci w ośrodku i brali udział w organizacji czasu wolnego dla dzieci. Bez Was nie dalibyśmy rady!

Dziękujemy również Zarządowi banku i Radzie Fundacji ING Dzieciom. Za to wyjątkowe wyzwanie. Za Wasze zaufanie, ciągłe wsparcie, odwiedziny. Za to, że dzieci dzięki ING miały u nas dom.
 

Zarząd Fundacji ING Dzieciom