Kreatywny Kampus

6 marca 2024

Jesteśmy partnerem wydarzenia oraz patronem kategorii konkursowej "Projekt dla Dzieci i Młodzieży".

 

Celem Kreatywnego Kampusu jest promowanie innowacyjnych pomysłów oraz umożliwienie uczestnikom rozwoju i wdrażania ich projektów w życie. Zespoły projektowe mogą liczyć na wsparcie mentorskie jurorek z naszej fundacji, które pomogą uczestnikom w kolejnych etapach realizacji, od oceny pomysłu, przez właściwą diagnozę potrzeb beneficjentów, po wdrożenie innowacji w życie.

Wsparcie młodych zespołów w realizacji dobrych społecznych projektów przyczynia się do rozwoju liderów przyszłości oraz budowania sieci kontaktów wśród młodych ludzi. Uczestnicy Kreatywnego Kampusu zdobywają cenne doświadczenie praktyczne, które będzie miało wpływ na ich rozwój osobisty i zawodowy. Tworzymy także możliwość wymiany wiedzy i pomysłów między pokoleniami, co sprzyja dynamicznemu rozwojowi społeczności.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ, Campus Living Lab UJ, Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Przestrzenie Kreatywnej Współpracy UJ.