Więcej o nagrodzie

 

W ramach turnusu zapewniamy:

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5-cio osobowych,
  • 5 posiłków dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja),
  • transport dzieci w trakcie trwania turnusu oraz zapewniamy powrót,
  • inhalacyjne seanse w grocie solnej znajdującej się
    na terenie obiektu pod opieką nauczyciela,
  • ogniska,
  • wycieczki górskie z przewodnikiem do wyboru (np. Stożek, Szyndzielnia, Klimczok),
  • wyjścia i wyjazdy edukacyjne zaproponowane we wniosku konkursowym do wyboru (np. Muzeum Beskidzkie w Wiśle, "Śladami Małysza”, Chlebowa Chata w Brennej, Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle Czarne, Zapora w Wiśle Czarne, Muzeum Narciarstwa w Wiśle, Galerie Sztuki Ludowej w Istebnej i Koniakowie, ścieżka edukacyjna w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Istebnej, Park Rozrywki w Ochabach lub Żorach, Zabytkowa Kopalnia w Zabrzu),
  • wycieczkę autokarową zaproponowaną we wniosku konkursowym do wyboru (np. Pętla Beskidzka, Trójwieś, Bielsko-Żar-Żywiec, Cieszyn, Pszczyna),

Do dyspozycji kadry wychowawczej w celu prowadzenia planowych zajęć, udostępniamy dwie sale lekcyjne z pełnym wyposażeniem, małą świetlicę, salkę gimnastyczną i grotę solną. 

W ośrodku istnieje możliwość przeprowadzenia przez kadrę gier i zabaw świetlicowych, projekcji filmów, zorganizowania dyskotek i karaoke.

W centrum Wisły, na obiektach ogólnodostępnych (park, plac zabaw, boiska wielofunkcyjne) istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Zabrania się przywożenia jakichkolwiek zwierząt do ośrodka.

Uwaga:

Zajęcia w ośrodku oraz zajęcia w plenerze prowadzone przez wychowawców grupy odbywają się w godzinach wolnych od wycieczek i wyjazdów organizowanych przez Fundację.

W czasie trwania Turnusu Uśmiechu ośrodek wykorzystywany jest wyłącznie przez uczestników turnusu.

Po zaakceptowaniu wniosku, ostateczny program turnusu ustalają wspólnie koordynator turnusu po stronie wnioskodawcy i koordynator z ramienia Fundacji ING Dzieciom.

Zdjęcia ośrodka

Film