5 grudniagru 2018

Dziś swoje święto obchodzą Wolontariusze!

Tym, którzy z radością i zaangażowaniem wspierają innych, życzymy dużo zdrowia i motywacji do dalszych działań wolontariackich.

Zobacz więcej
2 październikapaź 2018

Wybiegane możliwości

Biegnij Warszawo to impreza, w której, już tradycyjnie, startuje Drużyna ING. W 2017 r. tworzyło ją 803 biegaczy i 266 maszerujących. Z dystansem 10 km zmierzyli się doświadczeni biegacze i amatorzy. Za udział pracowników w Biegnij Warszawo bank przekazał nam łącznie 93 600 zł. Na co przeznaczyliśmy „wybiegane pieniądze”?

Zobacz więcej
31 lipcalip 2018

Kulinarny Dobry Pomysł

Pracownicy Centrum Outsourcingu Operacyjnego ING, razem z młodymi amatorami gotowania ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów" w Katowicach, wspólnie poznawali sekrety najlepszych kucharzy. Warsztaty w Pracowni Smaku w Katowicach, pod fachowym okiem Jolanty Kleser (uczestniczki programu "Masterchef"), były kulminacją projektu „Jemy zdrowo, kolorowo".

Zobacz więcej
3 lipcalip 2018

Eko-wolontariusze

Wolontariusze ING dzielą się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Prowadząc z dziećmi nieszablonowe działania, pokazują jak mogą zmieniać otaczającą je rzeczywistość. W tym roku około 60% projektów wolontariackich, realizowanych przy wsparciu Fundacji ING Dzieciom, dotyczy edukacji finansowej.

Zobacz więcej
19 marcamar 2018

O finansach z dziećmi

Pozornie temat finansów może wydawać się czymś, co dzieci uznają za nudne i niezrozumiałe. Nie wierzcie w ten mit! Zajęcia z przedsiębiorczości mogą okazać się niesamowitym doświadczeniem i świetną zabawą. Jak bankowiec może zainteresować dzieci i młodzież?

Zobacz więcej
12 lutegolut 2018

Konkurs Pomarańczowa Siła 2017 rozstrzygnięty!

Na początku października, Drużyna ING złożona z rekordowej liczby uczestników - 803 biegaczy i 266 maszerujących, wzięła udział Biegnij Warszawo. Za każdego biegacza nasz bank przekazał na rzecz Fundacji ING Dzieciom łącznie 93 600 zł. Pieniądze te przekazane zostaną laureatom konkursu Pomarańczowa Siła na realizację ich zwycięskich projektów.

Zobacz więcej
5 grudniagru 2017

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia jest Międzynarodowym Dniem Wolontariusza.

Zobacz więcej
11 październikapaź 2017

Pracownicy ING na Turnusie Uśmiechu!

4 października grupa 39 wolontariuszy ING odwiedziła siedzibę Fundacji ING Dzieciom w Wiśle. 9 z nich prowadziło zajęcia z dziećmi, natomiast pozostali sadzili wokół budynku kosodrzewinę i bluszcz, malowali barierki, ławki i stoliki.

Zobacz więcej
3 październikapaź 2017

Wielki sukces Biegnij Warszawo 2017!

803 biegnących i 266 maszerujących pracowników ING wsparło działalność Fundacji ING Dzieciom.

Zobacz więcej
28 wrześniawrz 2017

O przyjemności dawania

Wywiad z wolontariuszem ING Krystianem Hałasem

Zobacz więcej