Nasza fundacja partnerem wystawy „Wrażliwe jak dziecko”

22 czerwca 2023

Wystawa będzie dostępna na dziedzińcu Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu w ramach wydarzeń Festiwalu Ojce i Dziatki

Zapraszamy na wystawę „Wrażliwe jak dziecko” prezentującą 12 prac, które zostały stworzone przez uznanych twórców, takich jak: Emilia Dziubak, Aleksandra Artymowska, Łukasz Drzycimski, Anita Graboś, Aleksandra Cieślak, Agata Dudek, Beata Walczak, Agnieszka Zaniewska, Joanna Rusinek, Nika Jaworowska-Duchlińska, Joanna Bartosik, Marianna Sztyma. 

Obrazom towarzyszą QR kody, które odsyłają do artykułów napisanych dla Newsweek Psychologia Dziecka i Newsweek Psychologia Nastolatka przez uznanych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Poruszane w nich problemy to m.in. komunikacja międzyrówieśnicza, międzypokoleniowa, indywidualizm, nieśmiałość, podleganie systemowi ocen, stany lękowe i depresyjne.

Wystawa będzie dostępna na dziedzińcu Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, podczas wydarzeń Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki. 

Podczas inauguracji - 23 czerwca o g. 18:00 przewidziane jest kuratorskie omówienie koncepcji wystawy i jej korespondencji z ideą programową festiwalu. Wystawa potrwa do 30 czerwca

Organizatorem jest Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki. Fundacja ING Dzieciom jest partnerem wystawy.